




Стіл холодильний для піци COOLEQ PS900
Стіл холодильний для піци COOLEQ PS900 виконаний із нержавіючої сталі. У стіл вбудовано холодильну шафу зі штучним охолодженням внутрішнього об'єму.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooleq |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (брутто) | 112 кг |
| Вага (нетто) | 104 кг |
| Габарити (брутто) | 970x765x1275 мм - палета |
| Габарити (нетто) | 900x700x1100 мм |
| Країна-виробник | КИТАЙ |
| Количество дверей | 2 |
| Вместимость | 5хGN 1/6 |
| Напряжение | 220 В |
| Объем | 257 л |
| Мощность | 200 Вт кВт |
| Температурный режим | +2...+8 °С |
| Термін гарантії | 12, міс |
| Фреон | R29065г |
- Цена: 39 655 ₴


