Корзина
70 отзывов

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 09.01.2021 по 18.01.2021, будут обработаны позже. С 19.01.2021 компания продолжит работу в обычном режиме.

+380961499424
+380961499424
+380664243299
УкраинаЛьвовская областьЛьвоввул.Промислова 50/52
"RESTO Prof"-комплексне оснащення Магазинів,Кафе,Ресторанів
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Холодильна шафа Samaref Debatter DB 1400M TN PV, фото 2
Холодильна шафа Samaref Debatter DB 1400M TN PV, фото 3
Холодильна шафа Samaref Debatter DB 1400M TN PV, фото 2
Холодильна шафа Samaref Debatter DB 1400M TN PV, фото 2
Холодильна шафа Samaref Debatter DB 1400M TN PV, фото 3
  • Холодильна шафа Samaref Debatter DB 1400M TN PV, фото 2

Холодильна шафа Samaref Debatter DB 1400M TN PV

Описание
Характеристики
Информация для заказа

Промислова холодильна шафа Samaref Debatter DB 1400M TN PV

Технічні характеристики:

  • Виготовлений з 304 харчової нержавіючої сталі
  • Об'єм, л ― 1400
  • Температурний режим, °С ― (-2/+8)
  • Холодильна система ― R404a
  • Кількість дверей, шт ― 2
  • Габаритні розміри, мм ― 1435x830x2060
  • Вага нетто, кг ― 183
  • Споживання енергії, В ― 365

Дебактеризує мікроклімат

DEBATTER ― це холодильник нового покоління , зроблений на базі холодильника серії Premium відмітною перевагою якого є суміжне використання бактерицидного ультрафіолетового випромінювання (UVGI): методу стерилізації, здатного знищувати бактерії, віруси і цвіль, запобігаючи їх розмноження і поширення. Компанія Samaref об'єднала цю технологію з власними ексклюзивними системами управління повітряним потоком, досягнувши, таким чином, максимальної стерилізації мікроклімату в холодильній камері.
Спочатку ця система була використана в медицині, і, згодом, стала широко застосовуватися для стерилізації питної і забрудненої води. В останні роки система UVGI знайшла застосування в знезараженні повітря.
Захищає безпеку продуктів харчування!
Холодильник Debatter виробництва компанії Samaref покращує безпеку продуктів харчування, тобто, можливість безперервно гарантувати санітарно-гігієнічний, поживну і органолептичну якість продуктів харчування.
Крім цього, сприяє зниженню мікробного забруднення і поліпшенню якості процесів консервації, приготування і споживання їжі.
Створює бар'єр проти проникнення ЗАПАХІВ подовжує терміни зберігання продуктів харчування
Безперервна стерилізація повітряного потоку дозволяє холодильника Debatter уникати утворення та поширення неприємних запахів усередині холодильної камери. Без обмінів смаків і запахів між продуктами, їжа зберігає свої справжні характеристики.
Холодильник Debatter дозволяє значно скоротити харчові відходи , насправді, спеціальні бактерицидні властивості холодильника значно знижують бактеріальну навантаження, що є основною причиною погіршення якості їжі.
Наприклад, у випробуваннях, проведених на м'ясі, виявляється значне зниження мезофильного і психрофільного навантаження.
Не є хімічною системою!
Компанія Samaref , яка з самого початку займається захистом навколишнього середовища, пропонуючи допомогою холодильника Debatter інноваційну систему стерилізації, не використовуються хімічні продукти або реагенти, шкідливі для навколишнього середовища і здоров'я людини. Стерилізуючи безперервно потік повітря всередині випарника, проводиться його захист від утворення цвілі або відкладень з бактеріальним навантаженням. Таким чином зберігається безпека продуктів харчування і скорочення витрат на техобслуговування.
Холодильна шафа лінійки SAMAREF DEBATTER працює в негативному і позитивному (-2 ° С / +8 ° C) діапазоні температур з моноблочною холодильною системою.

Основные атрибуты
Производитель  Samaref
Страна производительИталия
Гарантийный срок  24 (мес)
  • Цена: 152 810 грн.