Корзина
69 отзывов

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 09.01.2021 по 18.01.2021, будут обработаны позже. С 19.01.2021 компания продолжит работу в обычном режиме.

+380961499424
+380961499424
+380664243299
УкраинаЛьвовская областьЛьвоввул.Промислова 50/52
"RESTO Prof"-комплексне оснащення Магазинів,Кафе,Ресторанів
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Производители
  • 15

Грилі - барбекю газові

Газовий гриль-барбекю для дачі чи відпочинку на природі.
Було б великою помилкою думати, що гриль можна готувати тільки на вугіллі, і газові грилі - тому підтвердження. Їхня основна перевага це  простота і зручность використання. Можна точно регулювати температуру.Грилі працюють як від балонного газу, так і від  магістрального, тому встановити його можна як всередині приміщення, так і у дворі приватного будинку чи на природі.

Що ж стосується того самого аромату барбекю, Газові грилі впритул наблизилися до ефекту смаження на дровах і тільки гурмани зможуть відрізнити яким саме методом готували страву! Це напевно єдиний невеличкий мінус даних апаратів. Весь інший опис цього виду обладнання , - це тільки плюси! які полгають в  зручності і легкості використання, чіткому контролю приготування продуктів, зменшенні трудозатрат під час використання газових грилів в порівнянні з грилями на вугіллі чи дровах. 

Переваги  очевидні!

Вам залишилось тільки придбати один із таких апаратів в нашому магазині та отримувати задоволення від готування страв на відкритому вогні.