Кошик
62 відгуків
+380961499424
+380961499424
+380664243299
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул.Промислова 50/52
"RESTO Prof"-комплексне оснащення Магазинів,Кафе,Ресторанів
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Пили гастрономічні

Для розподілу великих шматків свіжого або замороженого м’яса, риби та напівфабрикатів використовуються промислові гастрономічні пили. Це потужне обладнання, яке має стрічкового типу різальний елемент. Сучасні конструкції агрегатів мають кілька рівнів безпеки, що зводить до мінімуму ймовірність травмуватися під час роботи з обладнанням. Завдяки спеціалізованому подаючому важелю, відрізані шматки також можна безпечно забрати.  

Основними сферами використання гастрономічних пил є торговельні центри, супермаркети, спеціалізовані м’ясні магазини, а також м’ясопереробні підприємства. Промислове обладнання характеризується відмінною продуктивністю та надійністю. Для початку роботи з устаткуванням не потребуються значні навички, достатньо уваги та акуратності.

 

Стрічкові промислові пили для м’яса

 

В якості матеріалу корпуса використовується нержавіюча сталь з анодованим покриттям. Це невибагливі та практичні матеріали, які придатні для застосування в харчовій промисловості. Стрічкова пила має такі заходи безпеки:

• гальмо двигуна;
• мікровимикач на кришці;
• аварійна кнопка.

Корпус та різ гастрономічних пил виконані з високоякісних матеріалів, що робить їх стійкими до корозійних процесів, деформації та руйнування внаслідок значних фізичних навантажень.

 

Гастрономічні пили для м’ясопереробних підприємств

 

Однією із суттєвих переваг стрічкових пил є акуратність та рівномірність зроблених надрізів. Це дозволяє точно робити фасування чи відміряти кількість м’ясної сировини для конкретної рецептури.

Наявність гастрономічних пил на підприємствах та закладах харчування значно полегшує виконання службових обов’язків для рубачів, обвальщиків м’яса. Кращі моделі агрегатів цієї категорії можна знайти в інтернет-магазині компанії Resto Prof.