Кошик
36 відгуків
+380961499424
+380664243299
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул.Промислова 50/52
"RESTO Prof"-комплексне оснащення Магазинів,Кафе,Ресторанів
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Холодильні шафи для вина

Наявність холодильної шафи для вина свідчить про високу культуру закладу та увагу до процесу споживання алкогольних напоїв. Таке обладнання доволі часто обирають для облаштування домашнього бару, проте головною сферою застосування є заклади horeca.

Холодильники для вина переважно розташовуються в залах кафе чи ресторанів, тому виробники приділяють велику увагу дизайну агрегатів. Переважно це стриманий лаконічний дизайн, втілений за допомогою деревини чи нержавіючої сталі.

 

Холодильники для вина

 

Переважна більшість моделей мають високотехнологічне оснащення, що дозволяє зберігати червоні, білі, ігристі, шампанські вина, створюючи оптимальні температурні умови. В залежності від наповнення холодильника, є можливість зберігати продукцію в прохолодному чи холодному стані. Для великої колекції напоїв та більш детального слідування нормам зберігання, можна придбати двокамерну модель, в котрій можливо встановити температурний режим окремо для кожної секції.

Навіть невелика по зовнішнім габаритам холодильна шафа здатна вмістити величезну кількість пляшок. Це можливо завдяки раціональному розподілу корисного простору та специфічній формі полиць.

 

Винні шафи для horeca

 

Зазвичай, винні шафи для horeca мають прозорі скляні дверцята, крізь які добре видно увесь вміст шафи. Це є привабливим фактором для значної частини відвідувачів, які неодмінно зроблять замовлення та скуштують чудовий, правильно витриманий напій.

Професійне холодильне обладнання для horeca допоможе підняти статус та рейтинг закладу серед конкурентів. Холодильні шафи для вина відомих світових виробників здатне підвищити культуру споживання благородних напоїв. Кращі моделі устаткування можна замовити в інтернет-магазині компанії Resto Prof.

1 2 3
1 2 3