Кошик
31 відгук
+380961499424
+380664243299
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул.Промислова 50/52
"RESTO Prof"-комплексне оснащення Магазинів,Кафе,Ресторанів
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Бонети

Для викладки, зберігання та демонстрації заморожених чи охолоджених продуктів харчування в торговельних залах використовуються морозильні бонети. Це зручне та компактне обладнання, яке можна розмістити в приміщеннях будь-якої площі. Завдяки комфортній для покупця презентації товару на горизонтальних та вертикальних вітринах бонет, різко підвищуються об’єми  його продажу.

Різні моделі холодильного устаткування цієї категорії мають багато функціональних можливостей. Завдяки додатковому обладнанню, що йде в комплекті з агрегатами, користуватися бонетами для horeca дуже зручно як для персоналу закладу, так і для його відвідувачів.

 

Морозильні вітрини

 

Найбільш зручними для покупців є відкриті бонети. Це обладнання призначене для розташування посередині торговельного залу, що дає змогу вибирати продукцію з усіх боків устаткування. Такий різновид бонет має виносний чи вбудований охолоджувальний агрегат.

Морозильні вітрини зі скляною кришкою рекомендовані для пристінного розміщення, а також потребують супроводу продавця. Для розміщення великої кількості товару, використовують закриті бонети-ларі.

 

Бонети для horeca

 

Згідно температурних режимів, бонети для horeca поділяються на такі категорії:

• морозильні низькотемпературні: -18 — -25 °С;
• холодильні середньотемпературні: -1 — +5°С.

Також існують комбіновані моделі, температурний режим роботи яких можна регулювати. Переважна більшість морозильних бонет має вбудовані металеві полички для викладення та сортування товару. Це є дуже зручним, в першу чергу, для покупців.

Бонети для horeca кращих вітчизняних та імпортних виробників представлені в асортименті інтернет-магазину компанії Resto Prof. Надійне добротне устаткування допоможе належно обладнати будь-яку точку продажу, зробивши комфортні умови для покупців.