Кошик
62 відгуків
+380961499424
+380961499424
+380664243299
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул.Промислова 50/52
"RESTO Prof"-комплексне оснащення Магазинів,Кафе,Ресторанів
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Апарати шокової заморозки

Принципово новий рівень зберігання харчових продуктів реалізований в апаратах шокової заморозки чи шокфростерах. Устаткування призначене для обробки м’яса, риби, овочів, фруктів, готових страв та полуфабрикатів. Екстремальна заморозка захищає від руйнування більшу частину поживних мікро- та макроелементів, що значно підвищує харчову цінність продукції.

Шафи шокової заморозки також сприяють в значній мірі економії електроенергії. За рахунок високої холодопродуктивності, агрегати можуть знизити температуру продукту з +70 до +3 градусів за 1,5 години, а в режимі звичайної заморозки з +70 до - 18 градусів за 4 години.

 

Шафа шокової заморозки

 

Інтегрування шаф шокової заморозки з лініями виробництва, дозволяє помітно оптимізувати процес, поступово підвищивши обсяги товарообігу та чистий прибуток. Устаткування забезпечує повне дотримання гігієнічних норм та стандартів. Під час заморозки, повністю зберігається структура продуктів харчування, що є найбільш корисним для споживачів.

Існує два класи апаратів для шокової заморозки:

• blast chiller — охолодження;
• blast freezer — заморозка.

Шафи шокової заморозки мають також системи примусової вентиляції, що забезпечує швидкість заморозки не менше 1 см за 1 годину. Холодильне обладнання також відрізняється простим принципом монтажу. Для деяких моделей необхідна також установка ізольованої підлоги.

 

Шокфростери та апарати шокової заморозки

 

Придбання шокфростерів та апаратів для шокової заморозки є обов'язковим для підприємств, які пройшли сертифікацію по системі ISO 9001, 14001. В асортименті інтернет-магазину представлені моделі морозильного обладнання, які мають гарну репутацію серед користувачів по всьому світу. Кращі моделі провідних виробників допоможуть зрости на більш високий рівень та обсяги виробництва.

1 2 3
1 2 3