Кошик
66 відгуків
+380961499424
+380961499424
+380664243299
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул.Промислова 50/52
"RESTO Prof"-комплексне оснащення Магазинів,Кафе,Ресторанів
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Холодильні та морозильні шафи

В закладах громадського харчування та виробничих підприємствах найбільш уживаним обладнанням є холодильні та морозильні шафи. Це зручна багатофункціональна техніка, вертикальна конструкція якої дозволяє раціонально використовувати корисну площу приміщень. Високотехнологічні моделі задовольняють потреби промислових підприємств, маючи надпотужні охолоджувальні компресори.

Місткість техніки становить до 1500 л, що дозволяє розмістити велику кількість харчових напоїв та їжі. Аби зайвий раз не відкривати дверцята та не впускати тепле повітря, електронна чи механічна панель керування розташована зовні. Для роботи холодильної чи морозильної шафи потрібно багато електроенергії, але завдяки прогресивним технологіям, рівень споживання зведений до мінімального.

 

Промислові морозильні шафи

 

Морозильні шафи, які призначені для промислового використання, мають функцію «швидкого замороження». Це дозволяє зберегти максимум корисних елементів у свіжих овочах, фруктах та інших продуктах харчування. При аварійному вимкненні електропостачання, техніка максимально довго утримує заданий температурний режим, а потім швидко відновлює початкові показники.

Функція розморожування та випаровування конденсату значно економить час на обслуговування техніки, особливо на масштабних підприємствах з великою кількістю одиниць виробничого обладнання.

 

Універсальні холодильні шафи

 

Для громадських закладів харчування, незамінними є універсальні холодильні шафи. Температурний режим таких агрегатів становить від -5 до +5 °С, що відповідає вимогам зберігання різних категорій продуктів харчування. Такі моделі частіше обладнані скляними дверцятами, які демонструють увесь доступний асортимент продукції.

Компанія Resto Prof може запропонувати промислові холодильні та морозильні шафи провідних світових виробників. Обладнання високої якості придатне для використання в закладах HoReCa, на підприємствах та виробництвах.

1 2 ... 10
1 2 ... 10